هفدهم فروردین ماه
شرکت داروسازی سبحان انکولوژی میزبان مدیر کل محترم اداره دارو و مواد تحت کنترل بود

در این بازدید که سرپرست محترم معاونت برنامه ریزی اداره کل، سرپرست محترم اداره پایش زنجیره تامین دارو و معاونت محترم غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی گیلان حضور داشتند، ابتدا مدیرکارخانه سبحان انکولوژی گزارشی از عملکرد شرکت، پروانه محصولات، مسیر توسعه محصول، محصولات استراتژیک، همکاری های استراتژیک، زیرساخت ها، آمار صادراتی و درآمدهای عملیاتی مجموعه را ارائه نمودند. ایشان ضمن اشاره به محصولات استراتژی سبحان انکولوژی، افزودند که سهم عمده بازار انکولوژی کشور در اختیار این شرکت است و در برخی از محصولات انکولوژی، سهم صد در صدی را دارا می باشد.
در ادامه جناب آقای دکتر پیکان پور مدیر کل محترم اداره دارو ضمن تبریک سال نو و قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، سال پرخیر و برکتی را برای همه آرزو نمودند و افزودند سبحان انکولوژی جز معدود شرکت های دارویی است که پایبند به تعهدات کاری بوده است. ایشان ضمن تصریح بر این که سال سختی را پیش رو داریم، افزودند همدلی و اتحاد فی مابین می تواند ما را به سمت رشد صنعت دارو از جمله در سبحان انکولوژی سوق دهد.
در ادامه مدیر عامل محترم سبحان انکولوژی ضمن تشکر از مساعدت و همراهی سازمان غذا و دارو، رشد عملکرد شرکت به ویژه حوزه صادرات را مرهون همکاری ها و حمایت های سازمان غذا و دارو دانستند و درخواست خود را در زمینه ارزیابی پرونده های دارویی، جلوگیری از واردات محصولات دارویی استراتژیک شرکت، تسریع در صدور مجوز های صادراتی، تخصیص ارز مواد اولیه و افزایش قیمت محصولات تولیدی زیان ده را اعلام نمودند.
در ادامه برخی از مهم ترین برنامه های عملیاتی سبحان انکولوژی در سال جاری به شرح ذیل عنوان شد:
1-افزایش سهم بازار محصولات هازارد تولیدی
2-توسعه مواد اولیه دارویی
3-اخذ گواهینامه EU-GMP
4-گسترش همکاری های استراتژی شرکت خصوصا با شرکت های تحت لیسانس معتبر دارویی
5-ورود به بازار فرآورده های دارویی با فناوری های بالا به ویژه میکروپارتیکل، نانو پارتیکل و نانو لیپوزومال
6- افزایش درآمد و بازار صادراتی
در پایان، بازدید از خطوط تولید، تکنیکال، آزمایشگاه و انبارهای شرکت انجام شد.